Odborný(-á) asistent(-ka) pro oddělení maloobchodu

ACTIVA spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a dnes patří k nejvýznamnějším firmám v oboru kancelářských a školních potřeb s nejširší sortimentní nabídkou na českém trhu. Sídlo společnosti a centrální sklad se nachází v Praze 9-Letňanech. Prostřednictvím svých poboček v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem zajišťuje ACTIVA distribuci zboží a servis více než 25 000 zákazníkům z řad firem, maloobchodů i velkoobchodů na celém území České republiky. Její roční obrat již několik let přesahuje 1,5 miliardy Kč, v současné době zaměstnává více než 420 pracovníků.

V současné době hledáme kandidáta/kandidátku na pozici odborný(-á) asistent(-ka) pro oddělení maloobchodu.

Náplň práce:

  • Analytická činnost – příprava a zpracování analytických dat pro potřeby oddělení maloobchodu (nutná pokročilá znalost MS Excel)
  • Administrativní a technická podpora pro obchod a marketing - příprava a zpracování podkladů, nastavení a správa v interním systému, vyhodnocování

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ / SŠ s maturitou
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Pokročilou znalost produktů MS Office (především Excel)
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost, pečlivost a přesnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Praha 9 – Letňany

Firma: ACTIVA spol. s r.o.

Kontakt: Eva Bícová
Veselská 686
199 00 Praha 9 - Letňany

Telefon: 286007277

Místo práce: Praha 9 Letňany

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé