Skladník - ODPOLEDNÍ SMĚNA

ACTIVA spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a dnes patří k nejvýznamnějším firmám v oboru kancelářských a školních potřeb s nejširší sortimentní nabídkou na českém trhu. Sídlo společnosti a centrální sklad se nachází v Praze 9-Letňanech. Prostřednictvím svých poboček v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem zajišťuje ACTIVA distribuci zboží a servis více než 25 000 zákazníkům z řad firem, maloobchodů i velkoobchodů na celém území České republiky. Její roční obrat již několik let přesahuje 1,5 miliardy Kč, v současné době zaměstnává více než 420 pracovníků.

Do našeho týmu hledáme šikovné pracovníky do skladu.

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím
  • příprava zboží pro rozvoz

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost
  • pracoviště Praha 9-Letňany
  • pouze odpolední směny

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • zaměstnanecké benefity
  • nekuřácké prostředí
  • možnost výdělku nad rámec platového výměru
  • po - pá 11.00-19.30h

Svých zaměstnanců si vážíme a podporujeme je celou řadou bonusů a příspěvků: Za každý odpracovaný den máte od nás stravenku za 100 Kč a plně ji hradíme. Jelikož si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, tak po roce Vám začneme dávat příspěvky do Cafeterie, v dalších letech pak finanční prémie za odpracovaná léta nebo týden dovolené navíc.

V případě zájmu, prosím, zašlete životopis.

Firma: ACTIVA spol. s r.o.

Kontakt: Eva Bícová
Veselská 686
199 00 Praha 9 - Letňany

Telefon: 286007277

Místo práce: Praha 9 - Letňany

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 24500 - 24500 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé